Top 5 Prejmerlīgas Futbola Klubi

Anglijas Premjerlīga ir augstākā Anglijas profesionālā futbola klubu līga. Tajā ik sezonu piedalās futbola 20 komandas, kuras savā starpā cīnās par Premjerlīgas uzvarētājas titulu. Bet kuras komandas tad šajā sezonā ir labākās premjerlīgas futbola komandas?

1.Chelsea

chelseaPirmā un labākā futbola komanda šajā sezonā Premjerlīgā noteikti ir Chelsea. Ar lielām pārmaiņām vadības jomā citās liekajās Anglijas komandās, Chelsea šajā sezonā ir līgas favorīte. Un pēc iespaidīgajām uzvarām liela daļa futbola fanu ir pārliecināta, ka šogad Premjerlīgas uzvarētāja būs tieši Chelsea.

2. Arsenal

arsenalKā otro futbola mīļu favorītu šajā sezonā varētu minēt Arsenal, jo arī šim klubam ir viens no labākajiem trenerim un menedžeriem visā Premjerlīgā. Un par spīdi dažiem zaudējumiem, arī šai komandai ir liela iespēja kļūt par līgas uzvarētāju.

3. Liverpool

liverpoolLiverpool klubs ir izsens bijis viens no Premjerlīgas favorītiem, un arī šajā sezonā, lai gan šajā topā šis klubs atrodas tikai 3. vietā, arī viņu spēle ir aizraujoša un tie noteikti spēcīgi cīnīsies, lai uzvarētu Premjerlīgā.

4. Manchester City

mancester cityPēdējā laikā šis klubs ir parakstījis lūgumus ar vairākiem labiem spēlētājiem, kas nozīmē, ka šis klubs veido spēcīgu un konkurētspējīgu komandu. Arī nesenā menedžera maiņa varētu nozīmēt uzvaru komandai, jo to spēle arvien sāk uzlaboties.

5. Manchester United

manchester untedViens no pēc nosaukuma pazīstamākajiem klubiem – Manchester United – spēcīgi cīnās Premjerlīgā, lai saglabātu savu labo slavu un vārdu. Un lai arī šai komandai noteikti ir izredzes uzvarēt, jo komandas gars un raksturs neļaus tiem padoties, tikai cīnīties tālāk.