Top 5 futbola spēlētāji

Katrā futbola spēlē uz laukuma ir 22 spēlētāji, bet futbola komandās ir vēl vairāk spēlētāju. Un pasaulē ir simtiem futbola komandu, tāpēc ir grūti izvēlēties, kuri tad ir labākie futbola spēlētāji, tādēļ es piedāvāju jums savu TOP 5 futbola spēlētāju sarakstu.

5. Zlatan Ibrahimovic no Paris Saint Germain

zlatanMūžam mainīgais zviedru spēlētājs pēdējo 2 sezonu laikā ir parādījis lielisku sniegumu, spēlējos savā Parīzes klubā, un pārsteidzis visus kā Francijā tā pārējā Eiropā ar savām spējām un iemaņām. Un, šķiet, ka ar katru sezonu viņa spēle tikai uzlabojas. Cik ilgi tas turpināsies? Neviens īsti nezina, taču viens ir skaidrs, šī zviedra vārds vēl ilgu laiku grozīsies labāko futbolistu sarakstos.

4. Franck Ribery no Bayern Munich

branks berrijsViņš jau līdz šim ir aizvadījis vairākas ļoti veiksmīgas sezonas Francijā, taču tagad viņa mērķis ir iekarot arī Vācijas Bundeslīgu, spēlējot Bayern Munich futbola klubā un arī tur uzrādot lieliskus rezultātus. Un futbola fani var būt droši, ka viņš tikai vēl turpinās iekarot kā Bundeslīgu tā citas līgas, jo šis trīsdesmit gadīgais spēlētājs vēl negrasās apstāties.

3. Lionel Messi no Barcelona

MessiMessi ir viens no visapspriestākajiem futbola spēlētājiem, jo viņš tiešām ir viens no miljona. Pat ar vēl dzīstošu ievainojumu viņš spēj parādīt vienu no saviem labākajiem sniegumiem uz futbola laukuma, tāpēc nekas viņu nespēs apturēt. Pasŗeiz viņa kontā ir jau 329 vārti un ja Messi turpinās šādā ātrumā, līdz savas futbolista karjeras beigām viņš varētu arī sasniegt iesistus 1000 vārtus, kas būtu ne tikai ļoti iespaidīgi, bet no kā citiem spēlētājiem noteikti būtu jāmācās.

2. Cristiano Ronaldo no Real Madrid

c ronaldoArī Ronaldo ir ļoti aprunāts un apspriests spēlētājs, jo ir cilvēki, kuriem viņš patīk un kuri viņu ienīst. Taču tas nenoliedz faktu, ka pēdējo gadu laikā viņa spēle ir tās labākajā formā un viņa sasniegumi ir ievērojami. Kopš viņš pievienojās Spāņu klubam viņš ir iesitis 230 vārtus 223 spēlēs, kas ir apbrīnojams sasniegums un kas padara viņu par vienu no vislabākajiem spēlētājiem pasaulē. Un, lai gan arī šis spēlētājs tuvojas 30 gadu vecumam, viņš turpina pārsteigt pasauli ar savu lielisko sniegumu uz futbola laukuma.

1. Luis Suarez no Liverpool

LuisDaudzi domāja, ka viņa futbola laiki būs viņam aiz muguras, kad viņam tika uzlikts 10 spēļu aizliegums, pēc tam, kad viņš pagājušā gadā iekoda kluba Chelsea spēlētājam, taču viņš joprojām spēlē un ir pievienojies vienam no labākajiem futbola klubiem Liverpool kopš tā laika. Viņa sasniegumi tomēr atsver viņa dīvaino un necienīgo uzvedību uz laukums, jo viņš tiešām ir uzrādījis apbrīnojamus rezultātus un nodrošinājis, ka viņa iepriekšējo gadu uzvedība ir nolikta malā, lai apbrīnotu viņa fantastisko sniegumu tagad uz futbola laukuma.