5 labākie jaunie futbolisti

Futbols ir viens no pasaulē populārākajiem sporta veidiem, kas daudziem atlētiem ir devis iespēju kļūt pasaules slaveniem un cienītiem, taču bez tiem, kuri jau labu laiku dzenā bumbu pa futbola laukumu, arī daudzi jaunie un cerīgie atlēti aug, pilnveidojas un attīsta savas spējas, lai kādu dienu kļūtu par tik pat lielām zvaigznēm, kā to elki. Tad nu šajā rakstā es uzskaitīšu 5, manuprāt, cerīgākos jaunos futbolistus, kuriem ir potenciāls kļūt par tiešām lielām zvaigznēm.

5. Raphael Varane

Raphael VaraneŠīs franču futbolists ir viens no cerīgākajiem jaunajiem aizsargiem futbola kopienā. Viņam pašreiz ir 20 gadi, taču viņš jau 17 gados ieguva rekomendācijas no tādām futbola zvaigznēm kā Zinedins Zidāns un parakstīja līgumu par 10 miljoniem eiro. Un šajos 3 gados viņš tiešām ir pierādījis sevi, kā izcilu aizsargu.

4. Lucas Moura

Lucas MouraŠis 21 gadu vecais futbolists arī sevi ir pierādījis kā izcilu futbola spēlētāju, ne velti viņš pašreiz spēlē Parīzes Sant-German futbola komandā zem 45 miljonus eiro vērta līguma. Lai gan līdz šim Eiropas līgas mačos viņš vēl nav iesitis nevienus vārtus, ar katru spēli viņa sniegums kļūst arvien labāks un labāks, nešauboties, ka drīz arī viņam uzsmaidīs veiksme un izdosies iesist vārtus.

3. Isco

IscoŠis spāņu izcelsmes futbolists tiek saukts par spēlētāju, kura sniegums ir kaut kas ne no šīs pasaules. Un ne velti, jo viņš šobrīd spēlē vienas no pasaulē labākajām futbola komandām – Real Madrid – sastāvā. Šim futbolistam ir 21 gads, taču savas karjeras laikā viņš jau ir paspējis sevi pierādīt kā izcils uzbrucējs, tādēļ daudzi Eiropas klubi vēlas viņu savu komandu sastāvā.

2. Mario Gotze

Mario GotzeŠis vārds mūsdienu futbola kopienai asociējas ar vienu no labākajiem jaunajiem pussargiem, kurš tikai 20 gadu vecumā jau sevi ir pierādījis visā Eiropā. Viņa spēja apgriezt sēli kājām gaisā, izcīnot uzvaras šķietami bezcerīgās situācijās, jau vien liecina par viņa lieliskajām spējām, ne velti viņi uzslavē daudzas futbola leģendas.

1. Neymar

NeymarUn šis tops noteikti nebūtu sevis cienīgs, ja es nepieminētu 21 ganu veco uzbrucēju Neymar. Šis brazīliešu futbolists ir parādījis izcilus sasniegumus, savas karjeras laikā jau iesitot 54 vārtus, bet viņa spējas un talants tikai plaukst un attīstās, kas nozīmē, ka Pasaules kausa izcīņā visa Brazīlija liks savas cerības tieši uz šo jauno talantu.