5 labākās futbola līgas!

Tāpat kā ir ļoti daudz futbola klubi un vēl vairāk futbola spēlētāji, arī daudz dažādas futbola līgas ir izveidojušās, lai organizētu šo daudzu klubu spēles un atvieglotu labāko futbola komandu noteikšanu. Tāpēc vērts ir apsktīt piecas labākās futbola līgas:

5. Eredivisie

eredivisiePiektā labākā futbola līga varētu būt Holandiešu futbola līga ar nosaukumu Eredivise. Lai cik dīvaini neliktos, tieši šī līga nonāca pirmajā vietā pēc vairākiem kritērijiem, kuri ir būtiski, lai noteiktu, kura futbola līga ir vislabākā. Piemēram, šī līga ir pirmajā vietā, saskaitot vidējo vienā spēlē gūto vārtu skaitu, kā arī pēc punktu atšķirības, šīs klubs ierindojās pirmajā vietā. Šīs līgas iezīme ir arī tas, ka tās spēles ir ļoti izklaidējošas, īpaši vietējiem līdzjutējiem, jo šajā līgā ir viens no augstākajiem sarkano kartīšu piešķiršanas rādītājiem.

4. Ukrainian Premier League

ukrainas premjerliga

Tu noteikti esi pārsteigts, ieraugot tieši Ukrainas Premjerlīgu šī topa ceturtajā vietā. Taču tieši šai līgai ir nozīmīgi sasniegumi tieši kritēriju, jomā, lai ierindotu to topa ceturtajā vietā. Lai gan vienas spēles laikā iesisto vārtu vidējais daudzums nav no tiem pašiem iespaidīgākajiem, šajā līgā ir apbrīnojama disciplīna – visas sezonas laikā ir piešķirtas tikai 11 sarkanās kartītes, kas nozīmē, ka šīs līgas spēles patiks tiem futbola faniem, kuriem patīk tīra un godīga spēle. Šīs līgas klubi arī nodrošina samērā spēcīgu konkurenci Kontinentālās līgas komandām, kas arī ir nozīmīgi, jo bieži no mazākām līgām tikai pāris komandas nonāk Kontinentālajā ligā, taču no šīs līgas tur nonāks veselas 4.

3. La Liga

laliga

Spānijā futbols ir svēta lieta, tādēļ tur ir sastopamas daudzas līgas, kur dažās no tām piedalās tikai 2 vai 3 futbola komandas, kuru gūto punktu skaita starpība ir minimāla. Taču šī līga nav tas gadījums, jo ne tikai punktu atšķirība ir samērā laba, no šīs līgas nāk 3 lielākās Spānijas komandas, kuras Kontinentālajā līgā ir nodrošinājušas spēcīgas pozīcijas.

2. Bundesliga

bundes ligaOtrajā vietā noteikti būtu jāierindo Vācijas Bundeslīga. Šī ne tikai ir viena no pazīstamākajām futbola līgām Eiropā, bet arī tai ir viens no augstākajiem gūto vārtu rādītājiem vienas spēles laikā, kā arī trīs šīs līgas komandas, kuras piedalās Kontinentālajā līgā ir guvušas 21 vārtus, kas ir ļoti ievērojams skaits.

1. English Premier League

premjerligaUn, protams, pirmajā vietā ir futbola dzimtenes Anglijas Premjerlīga. Šai līgai var piedēvēt arī labākās līgas pasaulē titulu, jo, balstoties uz dažādiem līgu kritērijiem, šai līgai ir labākie rezultāti daudzās jomās. Kā arī tieši šajā līgā spēle vairums no pasaulē pazīstamākajām futbola komandām, kas nodrošina, ka šī līga ir labākā un veiksmīgākā futbola līga.